fb

Szybko wdrożymy szkolenia VR w Twojej firmie.

  • Zbadamy potencjał wykorzystania szkoleń VR w Twojej firmie i zapewnimy ich wdrożenie. Wskażemy, co się najbardziej opłaca. Ocenimy skutki ekonomiczne wprowadzenia nowoczesnych metod nauczania VR w Twojej organizacji.
  • Opracujemy i dostarczymy profesjonalne, gotowe do wdrożenia szkolenia VR. Zatrudniamy najlepszych ludzi. Szkolenia zawsze są dopasowane do potrzeb i specyfiki działania przedsiębiorstwa i mają przede wszystkim zaoszczędzić czas i zwiększyć bezpieczeństwo pracowników, maszyn i urządzeń.
  • Pomagamy skutecznie zarządzać przepływem wiedzy wśród pracowników. Uzyskasz dostęp do nagradzanej platformy ConnectedVR naszego autorstwa, która posłuży Ci do zarządzania, dystrybucji i analityki szkoleń VR, bogatą w unikalne funkcje jak m.in. ShareVR – współdzielenie i podgląd przestrzeni VR pomiędzy użytkownikami.
Wywodzimy się z biznesu i zatrudniamy najlepszych ludzi. Wiemy po co jest biznes. Biznes jest po to, aby zarabiać pieniądze. A wszystkie działania, które podejmujesz mają zwiększać wartość twojej firmy. Zastanawiasz się, jaką przewagę daje nam zrozumienie tego tematu? Odpowiedz jest prosta. Wszystkie nasze działania mają mieć pozytywny wynik biznesowy w twojej, dużej firmie. I to jest naszą misją.

Bądź szybszy niż Twoja konkurencja.

Zacznij teraz

My też jeszcze nie wiemy, dlatego powinniśmy się poznać bliżej. Znamy się na technologii i rozumiemy Twój biznes. Otrzymasz od nas pełny obraz możliwości szkoleń VR dopasowany do twoich celów biznesowych wraz z weryfikacją opłacalności takiej inwestycji. Same konkrety. Jeżeli jednak samodzielnie chcesz poszerzyć swoją wiedzę zapraszamy Cię do obejrzenia naszego webinaru Szkolenia VR.

Zwiększ efektywność Twojego biznesu.

Zacznij teraz

Nasze dedykowane scenariusze szkoleń w VR łączą zaawansowaną wiedzą psychologów z innowacyjnymi technikami szybkiego transferu wiedzy. Przekazywane pracownikowi instrukcje obsługi, jak i weryfikacja nabytej wiedzy, odbywają̨ się̨ automatycznie w angażujący, multimedialny sposób. Odwzorujemy cyfrowo stanowiska pracy, zapewnimy też niezbędną inwentaryzację służącą przygotowaniu potrzebnych plików graficznych. Umieszczając szkolenia na platformie ConnectedVR uzyskasz dostęp do licznych funkcji i zapewnisz profesjonalne, kontrolowane wdrożenie szkoleń VR w twojej organizacji. Jeżeli tego potrzebujesz – będziemy z Tobą podczas całego procesu wdrożenia.

Bądź szybszy niż Twoja konkurencja.

Zacznij teraz

Detailed information on our innovative trainings offer and a description of the functionality of the ConnectedVR platform can be found in our brochure. You will also learn what are the key benefits of implementing virtual reality in your company.
Enter your e-mail address and we will send you a link to download the brochure.

Zwiększ bezpieczeństwo i wydajność dzięki szkoleniom w Wirtualnej Rzeczywistości

Q&A

Wirtualna rzeczywistość, virtual reality, VR – umożliwia użytkownikom VR na obecność w cyfrowo odwzorowanej przestrzeni świata rzeczywistego lub doświadczenie warunków, które byłyby niemożliwe do osiągnięcia w prawdziwym świecie. Trójwymiarowa przestrzeń VR może zostać stworzona za pomocą grafiki, animacji, video, fotografii lub być kombinacją tych elementów. Posiadać formę interaktywną i statyczną.

Szkolenia VR obejmują zarówno zawodowe szkolenia specjalistyczne kompetencji twardych, np. trening ryzykownych procesów i procedur w bezpiecznym środowisku VR, jak i szkolenia z zakresu kompetencji miękkich, np. wystąpienia publiczne. W przypadku specjalistycznych szkoleń VR użytkownik może szkolić się, wykonując czynności przy odwzorowanym wirtualnie stanowisku pracy. Przekazywane użytkownikowi instrukcje obsługi, jak i weryfikacja nabytej wiedzy, odbywają się automatycznie. Dzięki technologii VR użytkownik może również szkolić się w warunkach, które byłby niemożliwe bądź niebezpieczne do osiągnięcia w prawdziwym świecie (np. awaria, wybuch, zalanie, pożar). W przypadku szkoleń VR z zakresu kompetencji miękkich użytkownik trenuje umiejętności komunikacyjne w cyfrowo odwzorowanej przestrzeni świata rzeczywistego (np. wypełniona ludźmi sala konferencyjna). Tematem szkoleń miękkich w VR mogą być m.in.: obsługa klienta, wystąpienia publiczne, rekrutacja, relacje z pracownikami.

VR to skrót od Virtual Reality, czyli wirtualna rzeczywistość. Umożliwia użytkownikom na obecność w cyfrowo odwzorowanej przestrzeni świata rzeczywistego lub doświadczenie warunków, które byłyby niemożliwe do osiągnięcia w prawdziwym świecie. Trójwymiarowa przestrzeń VR może zostać stworzona za pomocą grafiki, animacji, video, fotografii lub być kombinacją tych elementów. Może posiadać formę interaktywną lub statyczną – w zależności od rodzaju oprogramowanej aplikacji VR.