ZOBACZ JAK VR ZREWOLUCJONIZUJE TWOJĄ PRACĘ

Przekonaj się na własne oczy, jak technologia VR może pomóc Ci osiągnąć sukces w dowolnej branży. Możesz doświadczyć immersji w naszym showroomie w Warszawie lub wyślemy Ci bezpłatnie okulary VR z naszą prezentacją aplikacji dla topowych klientów.

 

 

SKONSULTUJ SWÓJ POMYSŁ
Z ANDRZEJEM HOROCHEM, EKSPERTEM INNOWACJI.

ConnectedRealitites

ODKRYJ POTENCJAŁ VR

ZOBACZ KRÓTKIE WIDEO, W KTÓRYM WYJAŚNIAMY, JAK DUŻO MOŻE DAĆ CI ZASTOSOWANIE WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI W TWOJEJ CODZIENNEJ PRACY.

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ
W VR?

OSZCZĘDNOŚĆ
VR może pomóc firmom w oszczędzaniu czasu i kosztów. Na przykład, szkolenia wirtualne są znacznie tańsze i bardziej wydajne niż tradycyjne szkolenia, a projektowanie produktów lub usług w wirtualnej przestrzeni pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów prototypowania.
CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ
BEZPIECZEŃSTWO
VR jest bezpieczną alternatywą dla rzeczywistych doświadczeń, bo użytkownik może kontrolować swoje środowisko, co minimalizuje ryzyko wypadków i innych niebezpiecznych sytuacji. VR symuluje różne doświadczenia takie jak awarie, wypadki i inne zagrożenia, co pozwala na ćwiczenie właściwych reakcji i zachowania oraz przygotowanie się do nich bez faktycznego narażania zdrowia i życia użytkownika.
CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ
ZAANGAŻOWANIE
VR zapewnia użytkownikowi odcięcie od świata zewnętrznego, co pomaga w pełnym skupieniu się na doświadczeniu. Pozwala na stworzenie wrażeń, które są bardziej angażujące i zapadające w pamięć niż tradycyjne metody. Użytkownik może w sposób efektywny przyswajać nową wiedzę i odczuwać satysfakcję z wykonywanych zadań, bo VR dostarcza wrażeń, które wpływają na percepcję, emocje i zachowanie.
CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ
INTERAKTYWNOŚĆ
W przeciwieństwie do tradycyjnych form wizualizacji takich jak filmy czy zdjęcia, VR umożliwia użytkownikowi nie tylko oglądanie, ale także wpływanie na otaczający go świat. To pozwala na tworzenie bardziej realistycznych i angażujących doświadczeń, które mogą być wykorzystywane m.in. w szkoleniach, terapii, rozrywce czy projektowaniu.
CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ
REALIZM
Realistyczne modele, tekstury i efekty dźwiękowe, które przypominają rzeczywiste, znane użytkownikom obiekty, pomagają w kreowaniu wirtualnego świata, który wydaje się bardziej autentyczny i naturalny. Dzięki temu użytkownik może wcielić się w role, które są trudne do odwzorowania w rzeczywistości lub eksplorować miejsca, które są niebezpieczne czy trudno dostępne.
CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ
RÓŻNORODNOŚĆ
VR pozwala na eksplorowanie różnych miejsc, czasów i kultur w sposób, który jest niemożliwy do zrealizowania np. w tradycyjnym środowisku muzealnym lub szkolnym. Dzięki temu użytkownik może rozszerzyć swoje horyzonty i doświadczyć rzeczy, o których wcześniej mógł tylko przeczytać.
CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ
Poprzedni
Następny

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ
Z VR?

Wirtualna rzeczywistość jest wszechstronną technologią, która może znaleźć zastosowanie w praktycznie każdej branży. Bez względu na to, czy chodzi o szkolenia, projektowanie, sprzedaż czy rozrywkę. VR dostarcza realistycznych i interaktywnych doświadczeń, które poprawią jakość usług i przyspieszą procesy biznesowe. VR to technologia przyszłości, która już teraz zmienia sposób prowadzenia biznesu na całym świecie.

NASZ EKSPERT

ANDRZEJ HOROCH
EKSPERT INNOWACJI
I TRANSFORMACJI CYFROWEJ, PRZEDSIĘBIORCA

Wprowadzanie innowacji w organizacji to moja codzienność. Rozumiem technologię i biznes. Zastanawiasz dlaczego nowe technologie mają wpłynąć na Twoją przyszłość zawodową? Specjalnie dla Ciebie opracuję i pokażę nową perspektywę rozwoju w zakresie ich wdrożenia w Twojej działalności. Skrócę czas, w jakim wypracujesz właściwe rozwiązania i sprawię, że unikniesz zbędnych eksperymentów. Pokażę, w jaki sposób wdrożenie innowacji zaowocuje skuteczną realizacją zakładanych celów biznesowych i które dokładnie technologie to sprawią. Jako że wdrażanie innowacji to złożony i czasem bardzo skomplikowany proces, pomogę Ci zorganizować zasoby i ukierunkować niezbędne działania w organizacji. Zainspiruję pracowników do aktywności i wyposażę ich w kluczową dla sukcesu wiedzę. Wszystko po to, by wspólnie uzyskać pozytywny wynik biznesowy.

Jako ekskluzywny bonus dla osób zainteresowanych wykorzystaniem VR, oferujemy bezpłatną 30-minutową konsultację z Andrzejem Horochem, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące wykorzystania tej technologii. To idealna okazja, by zacząć działać i wprowadzić VR do swojego biznesu.

Nie przegap szansy! Nasza oferta jest ograniczona!

Zobacz co o współpracy z Andrzejem mówią klienci Connected Realities

Pomysł, pasja, profesjonalizm - pierwsze trzy słowa, jakie przychodzą mi na myśl o Andrzeju! Ekspert w zakresie VR/AR, kreatywny partner dla biznesu, wciągający mówca, skuteczny przedsiębiorca, wyjątkowy człowiek! Współpraca z Andrzejem to czysta przyjemność. Garściami czerpie z danych mu możliwości, inspiruje, stawia wyzwania, ale i przyjmuje wyzwania, realizując je na najwyższym poziomie! Główna ścieżka naszej, mimo wszystko, krótkiej znajomości (1,5 pandemicznego roku), to program akceleracyjny S5, ale potencjał Andrzeja i firmy Connected Realities, sprawił, że w między czasie zeszliśmy na co najmniej 20 pobocznych dróg i wspólnych działań - takie mam do niego zaufanie!
Magda Kubicka
Director, Innovation Department, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna
Wprowadzając na rynek nowy produkt leczniczy, chciałam stworzyć narzędzie, które wzmocni świadomość nowego brandu - owocem naszej pracy stała się unikalna aplikacja VR dla lekarzy. Andrzej posiada ogromne doświadczenie w obszarze innowacji, dzięki czemu praca od pomysłu do realizacji przebiegała bardzo sprawnie. Jest w 100% zaangażowany w każdy najmniejszy szczegół projektu, a jego kreatywność i pasja w działaniu przekłada się na świetną współpracę! Bardzo polecam wszystkim tym, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań w swoich firmach 🙂
Agata Nowak
Brand Manager Rx, Bausch Health
Współpracowałem z Andrzejem nad rozwojem innowacji AR (ConnectedRealities) na potrzeby przemysłu (WernerKenkel). Andrzej dał się poznać jako empatyczny i skuteczny menadżer projektu. Dzięki swojej kreatywności, warsztaty które facylitował pozwalały rozwiązać najtrudniejsze zagadnienia kognitywistyczne przy dużej trosce o biznesowe cele projektu. Kreatywnie, skutecznie i z dystansem - polecam!
Łukasz Sęczkowski
CI Engineer, Werner Kenkel
Współpracowałem z Andrzejem nad rozwojem innowacji AR (ConnectedRealities) na potrzeby przemysłu (WernerKenkel). Andrzej dał się poznać jako empatyczny i skuteczny menadżer projektu. Dzięki swojej kreatywności, warsztaty które facylitował pozwalały rozwiązać najtrudniejsze zagadnienia kognitywistyczne przy dużej trosce o biznesowe cele projektu. Kreatywnie, skutecznie i z dystansem - polecam!
Magdalena Hajduk
Director of the New Technology Division, Instytut Pamięci Narodowej

ZAUFAJ NAM

W naszym portfolio znajdziesz realizacje VR dla firm przemysłowych, korporacji, muzeów, instytucji edukacyjnych i publicznych. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt aplikacji VR, dzięki czemu mamy szerokie doświadczenie i mocne kompetencje do wprowadzenia Cię w świat VR.

CO CHCESZ WIEDZIEĆ?

Nasza oferta skierowana jest do przedstawiciel podmiotów prawnych – firm, fundacji, stowarzyszeń, placówek edukacyjnych, instytucji kulturalnych – zainteresowanych wdrożeniem technologii VR w swojej działalności.

Na formularzu zapisu zaznacz opcję TAK przy pozycji „Zamawiam gogle VR”. Następnie skontaktujemy się z Tobą mailowo – poprosimy o podpisanie regulaminu wypożyczenia gogli VR Meta Quest 2 i ustalimy możliwy termin ich przekazania.

Na formularzu zapisu zaznacz opcję TAK przy pozycji „Bezpłatna konsultacja”. Następnie skontaktujemy się z Tobą mailowo – poprosimy o wybranie dogodnego terminu w kalendarzu spotkań online. 

Cały proces wypożyczenia gogli VR zamyka się w 5 dniach roboczych, z czego 2 dni robocze przeznaczone są na dostarczenie a następnie odbiór przesyłki z okularami. Chcemy dać Ci 3 dni robocze na testowanie naszych aplikacji.

TAK. Zapoznanie się z regulaminem, a następnie jego akceptacja poprzez podpisanie są warunkiem niezbędnym do wypożyczenia gogli VR. Regulamin zostanie wysłany na maila osobom, które potwierdzą na formularzu zapisu chęć zamówienia gogli VR. Zastrzegamy sobie prawo do wysłania okularów VR tylko do wybranych osób.

Tak usługa jest w pełni bezpłatna. Zapewniamy także dostarczenie gogli do Ciebie i ich odbiór.

Jeśli już posiadasz własne gogle Meta Quest 2 udostępnimy Ci nasze aplikacje zdalnie poprzez usługę AppLab.

Na formularzu zapisu widoczne są branże. Prosimy o wybór tej najbliższej temu, czym się zajmujesz w pracy. Pomoże nam to dostosować aplikacje, jakie wgramy specjalnie dla Ciebie na gogle VR. 

Andrzej Horoch jest ekspertem wdrażania VR w bardzo różnych branżach. Doradzi jak dostosować technologię VR do Twojego pomysłu biznesowego, wskaże jakie rozwiązania scenariuszowe najlepiej się sprawdzą, oceni jakie gogle VR najlepiej spełnią założenia projektu. A jeśli wahasz się czy ta technologia jest dla Ciebie – tym bardziej umów się na konsultację. Możliwości technologii VR mogą Cię pozytywnie zaskoczyć.

Prowadzimy biznes oparty na VR od 2014 roku. Nasze realizacje dowodzą, że ta technologia odmienia sposób, w jaki doświadczamy świata wokół nas. Wiemy też, że wszystkie podejmowane przez Ciebie aktywności w ramach organizacji powinny zwiększać wartość firmy. Zastanawiasz się, jaką przewagę daje nam zrozumienie tego tematu? Zastosowanie naszej metody wdrożenia technologii VR, która została zweryfikowana na kilkudziesięciu klientach, może skutkować dla Ciebie pozytywnym wynikiem biznesowym.

TAK. Od 2014 roku wdrożyliśmy dla naszych klientów kilkadziesiąt aplikacji VR. Mamy doświadczenie w programowaniu aplikacji i dostarczaniu kontentu graficznego do aplikacji, w tym grafiki 3D. 

  • Szkolenia w VR mogą ograniczyć ryzyko wypadków i błędów, co może przyczynić się do zmniejszenia kosztów związanych z naprawą błędów i szkód. 
  • Poprawa projektowania produktów i ich testowanie może zmniejszyć koszty prototypowania i zmniejszyć ryzyko wprowadzenia produktów na rynek, które są niedoskonałe lub nie spełniają oczekiwań klientów.

  • Lepsza interakcja z klientami może przyczynić się do zwiększenia ich zaangażowania i lojalności wobec marki, co może bezpośrednio wpłynąć na wzrost sprzedaży.

  • Możliwość tworzenia wirtualnych wersji eksponatów, które są trudne do przeniesienia lub pokazania w rzeczywistym świecie, co daje ogromne możliwości np. w branży muzeów czy rozrywce.

OSIĄGNIJ SUKCES
DZIĘKI VR

ZAMÓW GOGLE META QUEST
Z NASZYMI REALIZACJAMI LUB UMÓW
SIĘ NA SPOTKANIE W SHOWROOMIE.

PAMIĘTAJ, ŻE MOŻESZ UMÓWIĆ SIĘ
NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
Z ANDRZEJEM HOROCHEM.

OSIĄGNIJ SUKCES
DZIĘKI VR

ZAMÓW GOGLE OCULUS QUEST 2
Z NASZYMI REALIZACJAMI.

PAMIĘTAJ, ŻE MOŻESZ UMÓWIĆ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
Z ANDRZEJEM HOROCHEM.

ZAPISUJĘ SIĘ