Cześć, nazywam się Andrzej Horoch i zajmuję się wdrażaniem innowacji w dużych firmach. Zastanawiasz się, czy Twoja organizacja w ogóle powinna inwestować w nowe technologie? Tego jeszcze nie wiem. Musielibyśmy się poznać lepiej. Jeżeli jednak szukasz odpowiedzi i ciekawi Cię temat innowacji, to zdecydowanie mój e-book jest właśnie dla Ciebie. E-book jest pierwszą częścią z planowanego cyklu publikacji pod hasłem “Innowatorzy”, opowiadających o innowacjach technologicznych w biznesie.

Co znajdziesz w środku?

Omówienie jednego z moich wdrożeń technologii w dużej firmie i m.in. odpowiedzi na pytania:

  • Czy można głupio kupić technologię?
  • Jak mądrze kupić technologię i co to oznacza?
  • Szukasz odpowiedzi, po co jest technologia w dużej firmie? Na podstawie rozmów z moimi klientami zebrałem dla Ciebie listę wskazującą, jakie są najczęstsze powody wdrożeń technologii w dużych firmach.
  • Zastanawiasz się, czy jest jakaś znacząca różnica pomiędzy technologiami AR/ VR i co to w sumie znaczy?

Na konkretnym przykładzie pokażę Ci największe obiekcje moich klientów i co zaskoczyło ich najbardziej. Opowiem z mojej perspektywy o trzech kluczowych dla sukcesu obserwacjach z procesu wdrożenia. Bo miało być miło i prosto, a było… No właśnie! Jeżeli ciekawi Cię spojrzenie „od kuchni” na proces wdrożenia innowacji w dużej firmie, mój e-book jest właśnie dla Ciebie.

E-book pobierzesz w zakładce „wiedza” na stronie ConnectedRealities.eu

Masz więcej pytań? Potrzebujesz konsultacji? Skontaktuj się ze mną.