Szkolenia pracowników w wirtualnej rzeczywistości

Prezentujemy specjalistyczne szkolenia w VR dla pRODUCENTA Miele.

Po raz pierwszy w historii tej firmy, międzynarodowy koncern Miele wykorzystuje specjalistyczne szkolenia w wirtualnej rzeczywistości. Pracownik fabryki szkoli się samodzielnie w goglach VR, wykonując czynności przy odwzorowanym wirtualnie i interaktywnym stanowisku pracy.

Główne atuty wykorzystania VR to całkowicie bezpieczne środowisko do nauki i nieograniczona liczba powtórzeń sesji treningowych. Szkolenia mogą również odbywać się w dowolnym miejscu bez blokowania linii produkcyjnej.

 

Fabryka Miele w Polsce jako przykład stosowania cyfrowych rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0. Wraz zespołem profesjonalistów z firmy Connected Realities uruchomiliśmy projekt cyklu szkoleń naszych pracowników z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości. Wierzymy, że takie nowoczesne i skuteczne podejście do zagadnienia poszerzania kompetencji załogi prowadzi do osiągnięcia wspólnego sukcesu.
Klient Miele01
Przemysław Topolski
Project Manager, Operational Excellence, Miele

Jak działa szkolenie w VR?

Cyfrowo odwzorowana linia produkcyjna

VR umożliwia pracownikom na obecność w cyfrowo odwzorowanej przestrzeni rzeczywistej fabryki.

Cyfrowo odwzorowane maszyny i urządzenia

Do VR przeniesione zostają wszystkie niezbędne elementy i funkcjonalności urządzeń związane z konkretnym stanowiskiem pracy.

Cyfrowe interakcje naśladują fizyczne czynności 

Pracownik obsługując cyfrowe stanowisko pracy chwyta, dotyka, wciska czy przesuwa wirtualne urządzenia tak jak w rzeczywistej fabryce.  

Pracownik szkoli się samodzielnie

Posiadamy ustandaryzowany, powtarzalny system transferu wiedzy w VR wykorzystujący sygnalizacje wizualną, dźwiękową, video i lektora. Formuła szkolenia opracowana została z psychologami i ekspertami transferu wiedzy. 

Większy apetyt na wiedzę

Przekazywane pracownikowi instrukcje obsługi, jak i weryfikacja nabytej wiedzy, odbywają się automatycznie w angażujący, multimedialny sposób z elementami gry.    

Nowoczesne zarządzanie wiedzą

Nasi klienci otrzymują dostęp do profesjonalnej, nagradzanej platformy naszego autorstwa do przechowywania, zarządzania, sterowania i analityki szkoleń w wirtualnej rzeczywistości.  

Dlaczego warto szkolić pracowników
w VR?

Zyskaj dzięki szybszemu transferowi wiedzy.

Pamięć mięśniowa i doświadczenia kontekstowe pozwalają uczyć się szybciej. Nawet do 4x (wg raportu VR PwC, 2021).

Popraw komunikację dzięki spotkaniom w VR.  

Nasze rozwiązanie posiada unikalne funkcje jak m.in. ShareVR – współdzielenie i podgląd przestrzeni VR pomiędzy użytkownikami. 

Zwiększ bezpieczeństwo ludzi, maszyn i urządzeń.

Nieograniczone możliwości cyfrowego odtworzenia każdej przestrzeni lub warunków, które byłyby niebezpieczne w prawdziwym świecie.

Koniec z blokowaniem linii produkcyjnej.

Wiele pracowników może doskonalić swoje umiejętności równocześnie w dowolnym miejscu i czasie. Do tego otrzymują nieograniczoną liczbę powtórzeń szkolenia.

Zmniejsz zaangażowanie pracowników w proces szkoleniowy.

Pracownicy szkolą się samodzielnie w VR w jakościowy, powtarzalny sposób. 

Uzyskaj dostęp do nowoczesnych metod zarządzania wiedzą.

Oferujemy proste skalowanie rozwiązania, współdzielenie, analitykę i bazę szkoleń VR w jednym miejscu i w dowolnym języku.  

Wywodzimy się z biznesu i zatrudniamy najlepszych ludzi. Wiemy po co jest biznes. Biznes jest po to, aby zarabiać pieniądze. A wszystkie działania, które podejmujesz mają zwiększać wartość twojej firmy. Zastanawiasz się, jaką przewagę daje nam zrozumienie tego tematu? Odpowiedz jest prosta. Wszystkie nasze działania mają mieć pozytywny wynik biznesowy w twojej, dużej firmie. I to jest naszą misją.

Bądź szybszy niż Twoja konkurencja.

Zacznij teraz

Wspólnie zbadamy potencjał wykorzystania szkoleń VR w Twojej firmie i zapewnimy ich wdrożenie. Wskażemy, co się najbardziej opłaca. Ocenimy skutki ekonomiczne wprowadzenia nowoczesnych metod nauczania VR w Twojej organizacji. Same konkrety. Jeżeli jednak samodzielnie chcesz poszerzyć swoją wiedzę zapraszamy Cię do obejrzenia naszego webinaru Szkolenia VR. 

Zwiększ bezpieczeństwo pracowników
i szybkość transferu wiedzy.
 

Zacznij teraz

Opracujemy i dostarczymy profesjonalne, gotowe do wdrożenia szkolenia VR.  Mamy wieloletnie doświadczenie i zatrudniamy najlepszych ludzi. Szkolenia zawsze są dopasowane do potrzeb i specyfiki działania przedsiębiorstwa i mają przede wszystkim zaoszczędzić czas i zwiększyć bezpieczeństwo pracowników, maszyn i urządzeń. Uzyskasz dostęp do nagradzanej platformy ConnectedVR naszego autorstwa, która posłuży Ci do zarządzania, dystrybucji i analityki szkoleń VR, bogatą w unikalne funkcje jak m.in. ShareVR – współdzielenie i podgląd przestrzeni VR pomiędzy użytkownikami. 

Bądź szybszy niż Twoja konkurencja. 

Zacznij teraz

Szczegółowe informacje na temat naszej oferty nowoczesnych szkoleń oraz opis funkcjonalności platformy ConnectedVR znajdziesz w naszej broszurze. Dowiesz się również, jakie są kluczowe korzyści z wdrożenia wirtualnej rzeczywistości w przedsiębiorstwie.
Podaj adres e-mail, na który prześlemy link do pobrania broszury.